Web Tasarım

Devpro Teknoloji olarak yıllardır Aksaray başta olmak üzere gerek yurt içi, gerekse yurt dışında web siteleri hazırlıyoruz. Web sitesi çözümlerinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sıfırdan tasarım ile başlıyor responsive şekilde kodlayarak yayına alıyoruz. Sizde her türlü web tasarım ihtiyacınız için bize ulaşabilisiniz. Referanslarımızı incelemeyi unutmayın!

Grafik Tasarım

Grafik tasarım alanında ihtiyaç duyduğunuz her türlü basılı materyal tasarımı, afiş ve el ilanı tasarımı, kartvizit ve kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı, araç giydirme, logo tasarımı gibi ihtiyacınız için buradayız. Sizde görsel değeri olmayan, basit tasarımların firmanızı temsil etmekten yoksun olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Aksaray' da grafik tasarım bizden sorulur.

Müşterilerimiz Ailemizin Bir Parçası.

Sosyal Medya

Teknoloji çağında en büyük iletişim aracı kuşkusuz sosyal medya. İletilmek istenen mesajı en sade ve güzel şekilde müşterilerinize, hedef kitlenize ulaştırabilmeniz için sağlıklı bir sosyal medya yönetimi şart. Hedef kitle analizi, görsel ve video tasarımı,  takipçi artırma, çekiliş, pr çalışması gibi bir çok alanda sosyal medya hizmeti vermekteyiz. 

Reklam , SEO

Devpro Teknoloji olarak sadece web sitesi tasarlamanın yeterli olmadığını düşünüyoruz. Web siteniz estetik ve işlevsel olarak ne kadar kusursuz olsa da yeterli bir SEO çalışması olmayan web siteleri arama motorlarında gerilerde kalacaktır. Web sitenizi aramalarda en üstte tutmak, hedef kitlenizce kolayca bulunabilir olmak için etkili ir SEO çalışması şart.